Seminář na klíč

Speciální nabídka pro jednotlivce nebo malé skupinky

Nabízím zážitkový, pobytový intenzivní seminář pro jednotlivce, či malou skupinku lidí. Sestavím seminář přímo na konkrétní situaci a požadované téma - Takový seminář osobního rozvoje na zakázku. Samozřejmostí jsou hluboké vhledy do Vašich konkrétních témat a vytahování na povrch vše co bude volat po zpracování. Společně krok za krokem zapracujeme.

Nabízím vám intenzivní podporu a vedení na vaší cestě ke spokojenému a naplněnému životu. Společně nalezneme a odstraníme bloky, kterými si bráníte ve zdraví, fungujících vztazích, hojnosti apod. Naučíte se jak sama, sám se sebou pracovat, poznáte své vlastní nitro, své nevědomé pochody.

Místo a čas pobytového semináře je možné si společně domluvit. Máte-li své oblíbené místo, pak je to jednodušší, nemusím hledat :-)

Ráda využívám přírodu Českého Ráje a pobyt v Chatce nebo v apartmánu v rekreačním středisku nebo někde na penzionu, hotelu. Ale můžeme se domluvit i na pobytu na jiném místě v Čechách, dle vašich představ.

Počítejte přibližně s domluvením termínu minimálně měsíc dopředu, potřebuji čas na přípravu vašich originálních kroků).

Před pár lety jsem poprvé byla požádána jednou klientkou, zda bych se jí intenzivněji nevěnovala. A tak jsme vymysleli plán. Byli jsme na pár dní ubytovaní v rekreačním středisku a pracovali společně na jejích tématech. Nedávno jsem se s ní setkala na jedné akci a jak tak vzpomínala na své zážitky z tohoto našeho společného pobytu, uvědomila jsem si, že takto intenzivní práce by se hodila mnohým a proto vznikla tato nabídka. Od té doby už tuto nabídku využilo pár lidí a ráda bych zmínila páry, protože pokud něco mezi dvěma lidmi nefunguje, tohle je možnost jak to podchytit, poznat, změnit. Partnerské vztahy jsou největšími učiteli nás samých. A co nejvíce nás dokáže zasáhnout?

To zda mou nabídku využijete je pouze na vás samých. Pokud ano, stačí poslat nezávaznou přihlášku a všechny podrobnosti si spolu vykomunikujeme prostřednictvím telefonu či e-mailu.

Online nezávazná poptávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Zpět na semináře, akce