Výběr akcí, které již proběhly

 25.9 - 27.9.2020

Víkend s tématem, bloky a naše prográmky

V době korony jsme se sešli abychom v sobě zpracovaly dle individuality každého přítomného. 

S vděčností děkuji všem za účast. 

20.6.-28.6.2020

Velká akce Andělského léčení a sebepoznání

Byl to čas NOVOLUNÍ - 21.6., SLUNOVRATU - 20.6. , ZATMĚNÍ SLUNCE - 21.6 , SVATOJÁNSKÉ NOCI - 24.6.2020 Tento kouzelný čas provázel rituály, bylinky, ohňové akce, léčení skrze zvuky a mnoho dalšího v kouzelné České přírodě v Rovensku pod Trosky.

14.2. - 16.2.2020

SEBELÁSKA SKRZE VNITŘNÍ ARCHETYPY

Oáza Srdce, Horní Bradlo

Byly to těžké témata. Dějí se velké proměny. Individuálně jsme se podívali na své archetypy a na svou sebelásku. Zde jsme na vlastní oči i prožitek zjistili, jak jedna technika u každého má svůj vlastní originální postup...   

22.11 - 24.11.2019

 Peníze-vlastní sebehodnota

Oáza Srdce, Horní Bradlo

Byl to velice silný, tématický víkend. Ještě několik týdnů po semináři mi chodili zprávy, jak se vám účastníkům mění vaše životní situace, jak to vše nabralo nečekané obrátky.

31.7. - 4.8. 2019

Andělské léčení a sebepoznání

Kouzelná příroda s pobytem v rekreačním středisku, Rovensko pod Troskami

Těchto 5 dní bylo nepopsatelně silných. Naše planeta přijímá kosmickou energii a světlo na základě globálního vesmírného plánu. Magnetické pole Země se naplňuje vyššími, léčivými frekvencemi světla. Vše co jste se v těchto 5ti dnech naučili můžete přenést do svých běžných životů a využívat v kterékoliv oblasti vašich životů. Můžete léčit nejen své tělo, ale celý svůj život. Získáte větší citlivost, potřebnou k rozšíření a prohloubení vašeho vědomí.

5.4.-7.4.2019

Nový start, nalezení své Moci a síly. 

Oáza Srdce, Horní Bradlo

Tento víkend vnímám pro mnohé, velice potřebným a důležitým krokem ke svému znovunalezení a uzdravení niterných částí vašich Já. Byl to víkend plný lehkosti a odpočinku, vše se dělo hlavně uvnitř a na nevědomých částech našich Já, kde jsme si hluboko a hodně mákli. Děkuji všem Bohyním, které tento víkend svou přítomností učinili neopakovatelným.

15.2. až 17.2. 2019

SEBELÁSKA A RADOST

Skalka u Doksy, Doksy u České Lípy

Tento seminář byl pro všechny, kdo chtějí procítit a do svého života přivolat radost a sebelásku. Rozmazlovali jsme se a naplno si ten víkend užívali.Byl to velice relaxační pobyt, který nás všechny zúčastněné nabil a povzbudil.Zapracovali jsme na sebelásce a prožili si jaké to je pocítit vnitřní radost a souznění se sebou samým.Děkuji Venus & Jan Jan, kteří skrze zvuky tradičních nástrojů a Sundrumem, vytvořili léčivé vibrace a naplnili nás i prostor neopakovatelnými energiemi.  

4.12. až 16.12. 2018

Vše kolem peněz, financí a hojnosti 

Skalka u Doks, Doksy u České Lípy 

Téma tohoto semináře bylo Vše kolem peněz, financí a hojnosti. I zde je to o sebelásce a přijetí darů, které jsou pro nás důležité...Děkuji všem zúčastněným. Každý z vás učinil tento seminář jedinečným a neopakovatelným zážitkem. 

14.9. až 16.9. 2018 

Léčení skrze propojení těla s myslí, sebeláska jinak 

Skalka u Doks, Doksy u České Lípy

Zde jsme si každý dle svých osobních témat s kořenem hlavního tématu, sáhli do hloubek svých mnohdy potlačených neduhů. Děkuji, Miluji vás, jste senzační a skvělý a to všichni.  

20.4 - 22.4.2018

PROPOJENÍ, SOUZNĚNÍ S NOVÝMI ENERGIEMI

Penzion v Podzámčí, Moravská Třebová

Tento seminář byl velice transformační a já všem účastníkům děkuji za účast.

Zpět na semináře, akce