Cokoli můžeme změnit ! V oblastech, které nefungují, najdeme příčiny a podvědomé programy. Stačí se objednat, udělat správný krok a svět se změní k Vaší spokojenosti. JSEM TU PRO VÁS

OSOBNÍ KONZULTACE 


Osobní konzultace trvá do 90 minut, 

Individuální sezení, kdy rozebereme dopodrobna to co vás trápí či zajímá. A pravděpodobně Vás naučím používat něco, čím si sama sobě budete pomáhat v obtížných situacích.

Podrobnosti o platbě a ceně, posílám po domluvě. Možné platit na České konto, 

nebo z eurozóny na konto devizové.


Do odvolání pozastaveno.


KONZULTACE PO TELEFONU

NEBO PO SKYPU

Při platbě předem je možné se propojit telefonicky a nebo pro cizinu přes skype, Signal, případně messengerem

Objednávky jsou přijímány telefonicky nebo online rezervací.

 Je vhodné domluvit takový termín, kdy máte klid a můžete se plně věnovat sobě a konzultaci. Délka konzultace na dálku je 60 minut.

Je vhodné si připravit tužku a papír na poznámky a zajistit si klid. Čím více budete přítomný v okamžiku, tím více se budou dít zázraky. 

Podrobnosti o platbě a ceně, posílám po domluvě. Možné platit na České konto, 

nebo z eurozóny na konto devizové. 

KOUČINK NA MÍRU

Individuální / životní koučink nabízím online a nebo přes tel. volání a slouží primárně pro podporu v realizaci vašich osobních cílů, celkové spokojenosti a životní rovnováze.

Vstupní konzultace: k ujasnění tématu a stanovení předpokládaného výsledku naší spolupráce. 

 

Objednávky jsou přijímány telefonicky nebo online rezervací. 

Koučovací balíček:

Více konzultací umožní jít více do hloubky vašeho tématu a je urychleno dosažení Vašich cílů. Balíček obsahuje 3 - 10 konzultací Ceník pošlu na vyžádání Délka každé konzultace je do 60 minut.

Do odvolání je koučovací balíček pozastaven. 


VYČIŠTĚNÍ A HARMONIZACE DOMŮ, BYTŮ, NEBYTOVÝCH I BYTOVÝCH PROSTOR, POZEMKŮ ...

Prostory jsou mnohdy zatíženy různými energiemi, které nám ztěžují život v nich a díky nimž se v těchto místech necítíme dobře a nebo se nedaří například v podnikání. Tyto energie jsou různého druhu a vznikají z různých situací a vytvářejí je různé okolnosti a zákonitosti.
Všechny negativní energie a různé další vlivy lze vyčistit a všechny prostory zharmonizovat.  Toto vyčištění a harmonizaci lze také použít v případě, že nějakou nemovitost prodáváte. Díky tomuto vyčištění uděláte službu jak sobě, tak i novému majiteli, protože mu poskytnete dům, byt nebo pozemek ve kterém se bude cítit dobře a který na něho bude mít povznášející vliv. Dle mých zjištění jsou domy nebo pozemky, které jsou zatíženy různými disharmonickými vlivy hůře prodejné nebo pronajímatelné, protože člověka tyto energie podvědomě odpuzují.  
Podmínkou pro vyčištění je vlastnictví nebo platné oprávnění užívat tuto nemovitost. Vyčištění a harmonizace se provádí na dálku jen vyjímečně osobně

ROZBOR VZORCE DUŠE SE ZAMĚŘENÍM NA SOUČASNOST

K tomuto rozboru potřebuji obdržet vaše datum narození s přesnou hodinou, minutou a místem. Neznáte-li přesný čas svého narození, pak mě prosím o tuto službu nežádejte. 

Doba zhotovení a odeslání rozboru emailem je cca 7-30 dní po připsání platby a obdržení veškerých potřebných informací.

Každý máme v sobě vzorce duše nebo-li programy, které jsou nám dány z minulých životů a rodovou linií. S některými už možná pracujete, jiné ještě spí, ale všechny jsou vaší součástí. Pomohu vám nahlédnout do Vašich vzorců duše a vytáhnout na povrch ty na než je vhodné se zaměřit. Občas přináším skrze tuto práci nějaké vzkazy či jiné hodnotné informace z momentální Vaší přítomnosti. Tento rozbor dělám pouze osobám starší 18-ti let.

Článek na téma vzorce duše najdete níže v tlačítku. 

Podrobnosti o platbě posílám po domluvě. Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové 

Nezávazná objednávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Chcete mě kontaktovat?