Cokoli můžeme změnit ! V oblastech, které nefungují, najdeme příčiny a podvědomé programy. Stačí se objednat, udělat správný krok a svět se změní k Vaší spokojenosti. JSEM TU PRO VÁS

OSOBNÍ KONZULTACE

Praha: Podnikatelská 565, Praha-Běchovice

Termíny dle dohody, v časech 12-18 hodin.

Tel: +420 774 160 644

Osobní konzultace trvá 2 hodiny a je u mě šestým rokem stejná. Novým zájemcům ráda zdělím cenu při telefonickém či písemném kontaktu.

Individuální sezení, kdy rozebereme dopodrobna to co vás trápí či zajímá. A pravděpodobně Vás naučím používat něco, čím si sama sobě budete pomáhat v obtížných situacích.

Stačí se rozhodnout a objednat si termín konzultace.

Podrobnosti o platbě posílám po domluvě. Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové.

KONZULTACE PO TELEFONU

NEBO PO SKYPU

Při platbě předem je možné se propojit telefonicky a nebo pro cizinu přes skype, whatsApp případně messengerem

Objednávky jsou přijímány telefonicky nebo online rezervací.

Cena konzultace která trvá 1 hodinu, je u mne šestým rokem stejná. 1 hodina za 800 Kč

 Je vhodné domluvit takový termín, kdy máte klid a můžete se plně věnovat sobě a konzultaci. 

Je vhodné si připravit tužku a papír na poznámky a zajistit si klid. Čím více budete přítomný v okamžiku, tím více se budou dít zázraky. Pracuji hodně i s Vaším nevědomím, také proto nahrávání hovoru je nevhodné. Vaše nevědomí je pak v jiném režimu, má zkušenost je, že ti co nahrávají hovor dostanou cca 10% ze 100%

KOUČINK NA MÍRU

Individuální / životní koučink nabízím online a nebo přes tel. volání a slouží primárně pro podporu v realizaci vašich osobních cílů, celkové spokojenosti a životní rovnováze.

Vstupní konzultace: k ujasnění tématu a stanovení předpokládaného výsledku naší spolupráce. Délka vstupní konzultace je 30 minut za cenu 380 Kč

 

Objednávky jsou přijímány telefonicky nebo online rezervací. 

Koučovací balíček:

Více konzultací umožní jít více do hloubky vašeho tématu a je urychleno dosažení Vašich cílů. Balíček obsahuje 3 - 10 konzultací Ceník pošlu na vyžádání Délka každé konzultace je do 60 minut.


VYČIŠTĚNÍ A HARMONIZACE DOMŮ, BYTŮ, NEBYTOVÝCH I BYTOVÝCH PROSTOR, POZEMKŮ ...

Prostory jsou mnohdy zatíženy různými energiemi, které nám ztěžují život v nich a díky nimž se v těchto místech necítíme dobře a nebo se nedaří například v podnikání. Tyto energie jsou různého druhu a vznikají z různých situací a vytvářejí je různé okolnosti a zákonitosti.
Všechny negativní energie a různé další vlivy lze vyčistit a všechny prostory zharmonizovat.  Toto vyčištění a harmonizaci lze také použít v případě, že nějakou nemovitost prodáváte. Díky tomuto vyčištění uděláte službu jak sobě, tak i novému majiteli, protože mu poskytnete dům, byt nebo pozemek ve kterém se bude cítit dobře a který na něho bude mít povznášející vliv. Dle mých zjištění jsou domy nebo pozemky, které jsou zatíženy různými disharmonickými vlivy hůře prodejné nebo pronajímatelné, protože člověka tyto energie podvědomě odpuzují.  
Podmínkou pro vyčištění je vlastnictví nebo platné oprávnění užívat tuto nemovitost. Vyčištění a harmonizace se provádí na dálku či osobně

Podrobnosti o platbě posílám po domluvě. Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové 

Nezávazná objednávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Chcete mě kontaktovat?