ZTIŠENÍ - OLEJOVÝ PARFÉM

Novinka

* Při koupi oleje ztišení + jakýkoliv jiný olej z naší nabídky, dostanete olej Spiritual Love zdarma jako dárek. 


Olejový parfém Ztišení je podzimní novinkou z řady Molekulární aromaterapie. Jeho vůně a záměr jsou koncipovány pro náročné období, kdy přichází mnoho vnějších stresových situací, které odvádí od našeho vnitřního ztišení a harmonie. Redukuje vnější stres a přispívá k rovnováze. Použíti: jako parfém denního užití, meditace. Jen pro vnější užití.
Množství: 10 ml

Země původu: Egypt

Bohatá, šťavnatá vůně s osobním příběhem autorky. Hořký citrón, zelená limeta, máta a cedrové dřevo, jasmín tvoří v papyrovém oleji kompozici, kterou Monika Urbanová nazvala: "Meditací pod košatým stromem." Když o vůni hovoří říká: "Vytvořila jsem vůni, která pomáhá v nelehké době odbourávat vnější stres, který nás odvádí od našeho vnitřního klidu. Svými tóny bystří smysly, ale zklidňuje vnější napětí." Představte si sebe v zahradě plné ovoce, vůní a klidu, kde jste sami sebou a zároveň vnímáte šťavnatost a hojnost svého života, taková je vůně ztišení. Skrze tuto vůni můžete pobývat v této zahradě každý den.
Vůně pochází z dílny autorů RM, kde vznikají originální vůně inspirované mistrovstvím orientálních parfemérů. Vůně jsou jedinečné a originální. Autoři se netají tím, že vůně jsou jejich vášní. Všechny tyto vůně jsou připravovány z přírodních ingrediencí na olejové bázi.
Ve vůni je vtisknut záměr harmonie a souladu.  

518,00 Kč