KLEOPATRA - OLEJOVÝ PARFÉM

Novinka

Novinka z řady Molekulární aromaterapie hodná králů či královen. Vůně se záměrem, která říká: "Kráčej svým životem stejně jako král či královna s hrdostí a tou nejlepší strategií pro jednoduchý, bohatý a spokojený život." Tato vůně pochází z dílny RM, která hledá inspiraci ve staré orientální a egyptské kultuře. Tentokrát se předlohou stala sama faraonka Kleopatra. Použití jako parfém, meditaci a osobní rozvoj. Pouze pro vnější použití.
Množství: 10ml
Země původu: EgyptTato vůně, která připomíná velikost a bojovnost faraónky Kleopatry je inspirována archeologickými nálezy. Legenda hovoří, že Kleopatra nechala potřít plachty svých lodí svým osobním parfémem, tak aby vůně připomínala Marku Antoniovi, že se blíží k jeho břehům. Kleopatra byla pověstná tím, že si tvořila osobní parfémy. Starověký Egypt používal vůně nejen pro krásu a šlechtění těla, ale také pro řadu rituálů a balzamování.
Vůně Kleopatra v sobě nese záměr velikosti a přijmutí zodpovědnosti k životu s grácií a silou pravého stratéga. Její základ modrého lotusu v kombinaci myrhy, kardamomu připomínají pižmové vůně. Tento parfém je záhadný až mystický s dynamikou královny či krále.
Pochází z dílny autorů RM, která hledá inspirace ve starodávném umění léčitelů, parfémářů starověkého Egypta a orientu. Netají se, že vůně jsou jejich vášní.  

418,00 Kč
Please select variants first