Online setkávání

Vážení přátelé. 

Protože se mi mnozí ozývají s přáním pokračovat v pravidelných meditací. Našla jsem svou cestu, jak v této těžší době mohu pomoci. Každé úterý od 20°° hodin bychom se setkávali na skype s tím, kdo bude mít zájem. Je to setkávání sice pravidelné, ale nepovinné a jen pro přihlášené. Jak už mnozí znají mou práci, ví že se napojuji na skupinku a dle momentálního vnímání pracuji tak, co zrovna je pro skupinku nebo lidi ve skupince prioritní. Takže nemusí to být meditace, může to být třeba jen povídání o něčem aktuálním, o debatění, radách, mudrách a podobně. 

Přesto že to je propojení přes skype, kvůli lepšímu signálu budu jediná s aktivním obrazem, a ti co chtějí jen poslouchat můžou mít i zvuk vypnutý. Je důležité si uvědomit, že není nic nutné, vše je o svobodném rozhodnutí. Ano pravidla tu budou, ale jen taková, aby se všichni cítili co nejpřirozeněji a svobodně. Svoboda je důležité téma dnešních dnů a proto se snažím zde co nejvíce tu svobodu slova i činu probouzet, vnímat, prožívat, cítit.... :-)

Cenu, nechám na každém ať sám si určí hodnotu toho co dostane. Kdo bude mít zájem prosím přihlašte se formulářem, pošlu vám podrobnější informace. 

Začínáme v úterý 10.11. ve 20°° hodin. připojit se k nám je možné kdykoli. 

Účast dobrovolná, není nutné předem dávat vědět zda se zúčastníte, stačí se jednou zaregistrovat a pak dle času a okolností ...

Cena: dobrovolný příspěvek podle vlastního uvážení 

S láskou děkuji a všem přeji dny plné radosti a souznění. Vaše EvaS


***********************************************************************************
Účet : 207388444/0300 (ČSOB)

Jméno účtu: Eva Strmisková, jako variabilní symbol napište 1112020

***********************************************************************************

DEVIZOVÝ ÚČET: 292513827/0300 : Platba v eurech jen ze států EU !!!

Název účtu: STRMISKOVA EVA, IBAN: CZ9403000000000292513827BIC (SWIFT): CEKOCZPP

Jako variabilní symbol napište 1112020