Online setkávání

Vážení přátelé. 

Mám kolem sebe poslední dny anděli, kteří mě učí, připravují na práci s vámi. Bylo mi sděleno, že je vhodné pustit se do práce, že to mnozí potřebují a využijí. Tento rok je rok 5-ky, bude to jízda, ne taková jako loni, pojede to jako po másle velikou rychlostí. Jediné kdy to může skřípat je, když se člověk sekne, když se bude něčemu svému bránit a na to aby to šlo jak po másle a abychom ne všechno museli vědomě zpracovávat, na to jsou zaměřené tyto meditační úterky. Všichni jsme v určitém procesu, a když to tak navnímávám, mnohem více než kdy předtím cítím tu propojenost, tu jednotu. Každý je ve svém vlastním procesu, přesto je každý provázaný s každým. Tímto vás zvu:

  • Každé úterý a čtvrtek od 20:30- 21:10 hodin na skype s tím, že úterky budou meditační a čtvrtky řekněme že budou doplňujíc, bude zde vysvětleno momentální dění, nebo zpracovávání něčeho, co se rozjelo v úterý, bude zde prostor pro dotazy a debaty.  Bude to jen pro přihlášené.

Přesto že to je propojení přes skype, kvůli lepšímu signálu budu jediná s aktivním obrazem, a při meditaci budou mít všichni i zvuk vypnutý. Je důležité si uvědomit, že není nic nutné, vše je o svobodném rozhodnutí. Ano pravidla tu budou, ale jen taková, aby se všichni cítili co nejpřirozeněji a svobodně. Svoboda je důležité téma dnešních dnů.

Kdo bude mít zájem prosím přihlašte se formulářem, pošlu vám podrobnější informace.  Sama ještě procházím učením od andělů, ale už vím že začínáme 2.3.2021. Ti co se mnou již mají nějaké skype vysílání nebo semináře asi vědí, že většinou při těchto prací s vámi jsem pouze prostředník. Nejsem kanál, jsem prostředník (chcete-li to uchopit, pak jsem při práci v tomto roce 2021 i otevřené medium těm se kterými mám domluvu vědomou). Medium jsem asi odjakživa, nevím kdy poprvé jsem to zjistila, ale tuto svou stránku jsem nevyužívala, má mnoho nebezpečí, ale letos jsem vedena a učena  tuto mou stránku při práci více používat. Takže to bude i pro mě zajímavé skype propojování :-D Nakoupila jsem si i speciální sluchátka s mikrofonem, pro lepší přenos, takže by vše mělo být eňoňuňo :-D 

Začátek je v úterý 2.3. a konec 30.3. 
Každé úterý a čtvrtek od 20:30- 21:10 hodin

PŘIHLÁŠKY JSOU UZAVŘENÉ, MÁME PLNÝ STAV!!! 

Těší se na vás EvaS