Vaše zpětné reakce

Podělte se jak vám pomohla konzultace či nějaký seminář

Vážím si každé vaší reakce. Děkuji všem za důvěru, bez té by se zázraky nemohli dít.

Napsali jste:

Veronika
Moc děkuji Evi za to "probouzení" v realitě do vyšších sfér bytí. Na základě různých životních zážitků si člověk uvědomí, že si v sobě neseme "stopy", nejen z našeho života, často nevědomě i z našich předků, minulosti...
Někdy stojíme v životě na křižovatce cest a nevíme, jak dál nebo proč se to děje. A tak jsem před pár roky našla odvahu se s Evičkou, na doporučení, potkat. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá, ale postupně jsem při dalších občasných konzultacích pochopila, že Eva ví a vidí. ♥️ Někdy si máte odžít i to, co je potřeba a Eva je důsledná, aby ta lekce zapůsobila. Je úžasné, jaké má dary. Když nevíte kudy kam, Evička Vám na cestě ukáže, jak dál. 🍀❤️ S úctou a láskou jsem vděčná za Evi čas, který mi věnovala. DĚKUJI. (22.9.2021)

***

Jana Rybalková 
Paní Evu jsem poznala v roce 2009, kdy jsem procházela velice těžkým obdobím. Od té doby když si v životě s něčím nevím rady, je to ona, ke komu si jdu pro radu a vždy mi pomohla. Zajímavé pro mě je to, že i když mě tolikrát pomohla, nemohu říci, že bych její práci znala, vždycky mě něčím překvapí. Tímto bych chtěla poděkovat za to, jaká je a že tu je. 

Děkuji. (12.8.2021)


***
Eva Kocábová
S Evou jsem se setkala tak trošku "náhodně" skrze kamarádku kamarádky. Zjednodušeně řečeno jsme potřebovaly poradit ohledně odvádění duší při regresích. A tady to začalo. Ne rada, jak pracovat s dušemi. Ale rada, co dělat se sebou. Že nemáme žít v minulosti. A že to, kam směřujeme, dokážeme řídit samy, vlastním nastavením. Což je přeci úžasné zjištění. Jen tuto informaci k sobě člověk musí pustit a začít ji praktikovat, i když se to zdá být na začátku těžké. Při konzultaci se člověku nedostává nějaké obecné rady, ale je to v tu chvíli to, co právě potřebuji k pochopení a uvědomění si. A je toho daleko víc. Konzultace mi velice pomáhají, protože Eva mi zprostředkovává spojení s mým vnitřním já, když zrovna nerozumím tomu, co mi vlastně to mé vnitřní já říká :o).  A půjdu ještě tak daleko, že si dovolím vyjádřit svůj názor a to ten, že si myslím, že toto není pouze můj problém, ale problém značného množství lidí. Neumíme komunikovat sami se sebou, nevěříme si a bojíme se poslechnout a důvěřovat své intuici. Proto bych Evu doporučila každému, kdo má snahu na sobě pracovat a nebojí se do toho šlápnout a začít měnit svůj život k lepšímu. Protože toto se mi díky ní teď děje - život se mi mění k lepšímu. Jsem velice ráda, že jsem se s Evou setkala a mohu ji požádat o radu, když potřebuji postrčit správným směrem, protože její rady jsou velice trefné a shledávám je velice cennými.
Děkuji. (3.3.2021)


***

Petr Chmurný

Chtěl bych se s Vámi podělit o moje zkušenosti posledních pár měsíců o spolupráci s paní Evou. Pracuji na sobě duchovně už pár let a poslední cca 2 roky pracuji i s paní Evou. Jsem celkem pilný žák a moje touha se posouvat je veliká. Ze začátku jsem měl touhu pořád po konzultacích, asi s vydinou, že to všechno bude rychlejší a já za chvíli budu mít hotovo :-). Paní Eva mě ale vždy ujistila, že je vše v pořádku a že není potřeba tak častých konzultací (pokud teda nebyli opravdu zapotřebí a to má mojí důvěru), že kdyby chtěla ovečky které jí budou slepě následovat a platit za konzultace tak já bych byl ideální prototyp :-). Takže když konzultace v danou chvíli nebyla potřeba tak mi jí rozmluvila a pošťouchla mě, že je potřeba pilovat intuici a důvěru, že je vše jak má být a má to vyšší smysl. Já poslechl, i když ta konzultace by pro mě bylo větší potvrzení a razítko na to, že to co dělám, dělám správně. Koncem minulého roku jsem řešil s paní Evou můj osobní život a partnerku a ona mi sdělila spoustu informací co dělat, a čeho se zase vyvarovat, a jak se naplnit láskou a štěstím. Od té doby jsem měl ještě pár konzultací a u té poslední únorové mi paní Eva sdělovala úplně jiné rady a skutečnosti jako u té předchozí. Tak jsem se na chvíli zarazil a říkám jí, že ale minule mi radila něco jiného a já se toho teda držím. Ona mi na to, ale říká, že teď je všechno tak rychlé i samotné dění a tvoření naší reality, že se nemůžeme držet toho jak to bylo před pár dny či týdny. Když mi něco uděláme ve hmotě a v našem vědomí změníme, tak vesmír na to reaguje okamžitě. Dostal jsem radu, že teď je opravdu důležité se nedržet metod a přesvědčení jak to fungovalo kdysi v minulosti, a to může znamenat i těch pár dní dozadu. Tak jsem ještě chvíli s ní debatil na tohle téma, protože já jsem zvyklý se držet starého a nefunkčního a učím se a měním to sám v sobě a taky díky paní Evě, která mi je na mojí proměně velice nápomocná a jsem jí za to moc vděčný. Tahle debata chvíli trvala protože já jsem pokládal otázky s tím, že tomu nerozumím, nebo spíš naopak nechtěl jsem slyšet. Když jsem to celé konečně pochopil, tak mě napadlo, že se ještě zeptám jak je to teda s těmi konzultacemi a práci na sobě, když mě tolikrát uklidňovala, že moc chvátám a co teď??? Dostal jsem překvapivou odpověď, že teď je to vše tak rychlé, že i já, ty konzultace můžu mít častěji a je mi to prospěšné, abych se mohl posouvat rychleji, protože tyhle energie co tady teď jsou, jsou tomu velice nápomocné. Tohle byla pro mě moc důležitá informace, protože já se pořád držím poslední konzultace ty informace, které jsem tam dostal jsou už kolikrát bezpředmětné. Protože díky nim jsem jinde, jen si to musím uvědomit a přijmout. Strach a nedůvěra v sebe, to je moje téma. Ještě jednou patří velké poděkování paní Evě za její rady a trpělivost, které mají cenu zlata :-) díky ní se měním každým dnem a jsem naplněn láskou a štěstím.  (15.2.2021)


***

Eva Nováková

S Evou jsem se propojila v roce 2013 poprvé na doporučení mojí kamarádky. Tehdy jsem byla v těžké životní situaci a díky jejím doporučením jsem vše zvládla lehčeji a hlavně úspěšně. Od té doby jsem se s ní párkrát propojila, když jsem potřebovala nasměrovat a nebo do něčeho nahlédnout. V roce 2019 jsem využila její nabídky, do hloubky zapracovat na úplné změně něčeho mého, co mě doprovázelo snad celý můj život. Asi tři měsíce jsme spolu intenzivně pracovali. Jak ona říká, držela mě na cestě mé proměny. Měla jsem v ní důvěru, ale přesto to co jsme udělali, v to jsem asi ani nedoufala. Vážně mohu doporučit EvaS, její vhledy a její rozličný přístupy, které jsem za ty roky poznala vypovídají o jejích darech.. Vím, že díky ní se mně a mojí rodině proměnil život k lepšímu. A když jsem narazila na možnost napsat jí zde recenzi, tak jsem té možnosti využila. Děkuji Evo. (23.4.2020)

***

Milena

Děkuji, za proběhlé konzultace i semináře. Za skvělý přístup a pomoc. Nejsem spisovatel mnohdy neumím vyjádřit slovy co cítím. Ale s Evou cizím, že spolupráce je na správné cestě, někdy, se vídáme častěji, jindy méně často. Vždy mi, ale pomohla a ukázala možnost správného směru, s tím, že výběr a volba je vždy na nás. Někdy jsou to slova otázky, co mne posune. Jsem moc ráda, že Evu znám a všem ji mohu doporučit, má vidění, vnímavost a je skvělá. Děkuji, mám tě ráda 😘🍀 (21.4.2020)

***

Martina

Eva je pro mne čistou duší, skrze níž dovoluji promlouvat tu svou, když dokáži nevidět, neslyšet...
Má první konzultace v roce 2015 byla jak jinak než o mužích. Přesto jsme narazili na zákonitosti energií, neviditelného světa. O rok později mi začala docházet její sdělení, vlastně učení a já začala využívat i kurzu k vlastnímu seberozvoji.
Vzniklo přátelství, které nás svede vždy dohromady ve správný čas.
Poslední roky má duše přitahuje partnery, hluboko uvnitř vím, že správné, ušla jsem velký kus cesty, ale nakonec je vždy něco otočí. Díky Evě vím, že jdu zdárně ZLOMIT HRADBY, toho co stále v nás zůstává jako blok, který jsme vytunili tak, že ani pokrok duše a otevřeného srdce, vnitřní klid a mír to sám nezvládne. EvaS má DAR, být úžasný nástroj, který svými schopnostmi ťukne a já mohu zlomit svou hradbu a dojít vytouženého cíle, tedy cíle dílčího, neboť nic nekončí, jde se dál. Evičko děkuji 🤗💖 (13.04.2020)

***

Kristýna Kudelová
S Evou jsem se setkala na doporučení dvou kamarádek a velmi mi pomohla v osobním životě a přístupu nejen k okolí, ale i sobě samotné.
Z kraje jsem měla velkou nedůvěru. V běžném životě bych se podobnému člověku s problémy nikdy nesvěřila, ale Eva mě svými trefnými odpověďmi na mé otázky brzy přesvědčila.
Věřím v nezměrnou sílu duše, proč by ji tedy někdo nemohl vidět? Jsem ráda, že jsem pomoc terapeutky vyhledala a ráda předávám její kontakt dál. Vřele doporučuji. Dne 08.04.2020

***

Jiřina

S Evou jsem se setkala dvakrát telefonicky, když jsem měla nějaké zdravotní a psychosomatické potíže, nikdy předtím jsme se neviděly. Musím říct, že její naladění na mou situaci bylo velmi přesné, dostalo se mi několika užitečných instrukcí, které využívám doteď (od té doby je už asi rok) a její pomoc byla opravdu nezanedbatelná. Velmi ji můžu doporučit. (29.03.2020)


***

Mirka Volejníková
Já jsem měla čest poprvé se setkat s Evou na semináři v listopadu, jela jsem tam tenkrát sama, úplně pro mě neznámé lidi, plná obav. Po prvním dnu jsem byla nadšená. EvaS je skvělý kouč, ale úžasná osůbka a lidičky na semináři jsem po prvním dnu brala jako svojí rodinu. Eva mi hodně pomohla, kromě seminářů, vyhledávám její pomoc pomocí konzultací. Než jsem ji poznala, byla jsem troska, bez chuti do života, bez sebelásky. Naučila mě toho hodně, jak na sobě pracovat, jak si vážit sebe sama, jak postupně otvírat zamčené dveře a vyhnat kostlivce ze skříně. Dnes mohu napsat, že jsem jiný člověk, na svět i na sebe se již koukám jinýma očima a jsem jí za to nesmírně vděčná. Stala se mojí učitelkou, kamarádkou a já jsem nesmírně vděčná, že jsem měla čest ji poznat. Už se těším na další seminář a lidičky ze semináře, moc mi všichni chybíte.  Její semináře jsou úžasné, někdy je to hodně silné, jako třeba poslední seminář sebeláska, sebehodnota, ale stojí to za to. Evo, z celého srdce ti děkuji, že jsi tu pro nás.

***

Žaneta Kosztolányiová
S Evou jsem začala pracovat na sobě asi před 4 lety :-).. Je to jako kdybych před tím spala a když jsem s tebou začala pracovat, začala jsem se probouzet a tím si dovolovat do svého života pouštět cokoliv nového a mít z toho radost i když se mi to vždy nelíbilo, tak jsem chápala že život nás učí a je to tak správně... Začala jsem na sobě pracovat s radostí a mám svůj život ráda a jsem šťastná a vděčná :-)... Eva navede, popostrčí a pomůže a za mě má hodně veliký smysl to co dělá a určitě se jí brzy zase ozvu, protože pořád je na čem pracovat :-) Děkuji :-) 🍀🍀🍀🍀🍀

***

Lee Ann
Práce na sobě samé je ve výsledku velmi zajímavá a když máte možnost spolupracovat s někým jako je Eva, tak nakonec i velmi pozitivní a "jednoduchá", i když vytáhnete své "kostlivce" z hloubky svého nitra. Zhruba před rokem jsem začala s EvouS spolupracovat. Tenkrát jsem myslela, že jsem přišla na zdroj a kořen svých, řekla bych problémů. Aaaale, jak jsem velmi brzy zjistila a pochopila, jde o postupné prohlubování se do svého nitra a odkrývání. Jsem moc ráda, že je mi s tím Eva tolik nápomocná. To, že jezdím na semináře je to nej, co jsem mohla udělat. Více se dokáži soustředit, ponořit se do sebe, vnímat , co se kolem mne děje. A vím, že pokud není něco, jak má, Eva přispěchá s pomocí a především radou. Na posledním semináři to pro mne bylo....no jak to říct, masakr motorovou pilou (a to nejsem stavěná na horory). A rozhodně jsem moc vděčná za vše, co se tam dělo. Úžasní lidičkové, kteří vás podrží, kteří, když jsem lepší, než plačka na pohřbech Vás neodsuzují a vlastně dokonale chápou, že to takhle jde lépe ven. Kteří vyslechnou, když s Evou přijdete na ten kořen, v mém případě velikého smutku a pár dalších věcí (to byl vážně hukot...), Vás ještě více podporují a prostě se společně cítíte jako super rodina a je vám s nimi úžasně dobře ba přímo nádherně. A hlavně cítím, že se mi otevírají nové obzory, hranice pomalu mizí a já se neskonale těším, co mne čeká. Vím, že je to teprve začátek a stále je potřeba na sobě pracovat, ale lidičkové, to co mne pak čeká....páni, to bude....Přeji Vám moc štěstí při hledání sebe sama a pokud budete potřebovat pomoc, radu, oporu a především velmi láskyplného človíčka, tak oslovte EvaS a přidejte se k nám. Evi moc a moc ti děkuji

***

Veronika Kratochvílová
Měla jsem to štěstí poznat Evu v říjnu roku 2017 při mé první osobní konzultaci. Od té doby jsem s ní měla pár konzultací a když přišla možnost zúčastnit se i prožitkového semináře v Moravské Třebové, neváhala jsem a jela.
Seminář byl úžasný. Skvělá parta lidí, kteří se s vámi podělí o zážitky, zkušenosti a znalosti. Pro mě, jako nováčka v této oblasti, to bylo velice poučné a opojné. Potkat lidi, kteří jsou tak otevření a berou vás bez sebemenší pochybnosti jako samostatnou osobnost, identitu s názory, vlastnostmi a i nešvary. Kteří vás učí, mluví o věcech nevšedních a dělí se o vše, co znají. Přitom každý svým způsobem, svým pohledem a svým vnímáním. Víkend jsem si užila. Zkusila jsem si jak meditovat a dozvěděla jsem se spousty zajímavých věcí. Navíc jsem si přivezla domů báječnou náladu, která mě hned tak neopustila a vlastně přes drobné zádrhele ani neopouští. Až po semináři jsem si uvědomila, že jsem, i díky tomuto prožitku, pustila část strachů a obav, které jsem si životem nesla. Když nyní nad těmito řádky na víkend vzpomínám, uvědomuji si, jak si přijdu lehká, svobodnější. Každá vzpomínka vykouzlí úsměv na mé tváři.
Každý z nás účastníků semináře jsme zažili něco jiného a jedinečného. Ať šlo o velké transformace, otevření darů či jen drobný posun na naší cestě. Doufám, že se s vámi všemi zase setkám a budu se moci posunout, i díky vám, zase o nějaký ten krok dál.
Ráda se zúčastním každého dalšího semináře, který EvaS bude pořádat. I když už dnes vím, že v termínu toho příštího (zářijového) budu někde jinde. Věřím a díky Evě i tak trochu tuším, že i tam se posunu na cestě touto novou částí mého bytí dál. A snad se s vámi budu o své zážitky z této cesty moci podělit na dalších setkáních.
Pro ty, kteří ještě s Evou nikde nebyli a nebo váhají, zda jet, mám jen jedno: Jeďte! Stojí to za to.
Nedostanete návod na život, ale dostane se Vám toho nejlepšího průvodce, kterého jste mohli přát. EvaS Vám ukáže cesty a možnosti, které Vám život nabízí a dá Vám nové možnosti. Rozhodnutí, kterou z cest se vydáte je jen na Vás. Ať je to cesta rozkvetlou loukou a slunečným dnem, či nejtěžší výstup na vrchol světa v tom nejhorším počasí, který bolí. Ona Vás povede.
Jsem vděčná za to, že tě znám. Děkuji.

***
Martin
Byl jsem u Evy na prožitkovém víkendu a několika osobních konzultacích (je možné se na ní domluvit i na prožitkovém víkendu) a musím říct, že mě to vždy posunulo dále. Líbí se mi především to, že i když pracujeme všichni dohromady každý si jde zároveň svojí neopakovatelnou osobitou cestou. Prožitkový víkend byl kombinací meditací, osobních transformací, ale i skvělého setkání podobně naladěných lidí, pohody u kafíčka a ohně, povídání o zajímavých tématech. Mám dlouholeté zkušenosti s různými naukami a musím říct, že její metody a přístup je velmi propracovaný a dokáže vás skrze své jasnovidné dary, pokud jste rozhodnuti změnu udělat, výborně nasměrovat k dalšímu kroku na vaší cestě. Což je výborné pro lidi jako já, kteří nic moc ve skutečnosti nevnímají. Některé věci probíhali i skrytě a po víkendu jsem na sobě cítil pozitivní změny. V mém případě konkrétně odešli některé moje strachy a obavy a špatné nálady a již se nevrátili. Jiným lidem se otevřeli dokonce i nové schopnosti vnímání. Na další prožitkový víkend pojedu opět, tak se tam třeba potkáme. :)


***
Jana
Ráda bych se připojila svým komentářem k Martinovi, se kterým jsem se setkala právě na prožitkovém víkendu s Evou v Moravské Třebové, kterého jsme se zúčastnily s kamarádkou... Musím opravdu souhlasit, že se sešli bezva lidičky, byla fajn zábava a pod vedením Evy, myslím, každý popošel po té své cestičce poznání dál, někdo kousíček, jiný prošel opravdu obrovský kus cesty ,třeba i dokonce osobní transformací, ale myslím, že každopádně vše bylo velmi pozitivně naladěno, naplánováno, nachystáno..... Pracovali jsme i skupinově a bylo velice zajímavé poslechnout si vnímání jedné věci, jednoho prožitku, jednoho slova od více lidí, co člověk, jiný pocit, jiný názor, jiný představa... Pro mě jako pro člověka, který stojí na začátku všeho a jen "opatrně nahlíží" do toho "nového" to byl opravdu veliký zážitek a hlavně hluboký.... Popravdě jsem to vše musela zpracovat v sobě a vím, že se moc těším na další "pobyťák", kam se opět s kamarádkou chystáme, protože to bylo super..... Těším se, že i ta naše partička se znova sejde a věřím, že přibudou i další, třeba i Ti, kteří teď jen tak náhodou zabloudili na tyto naše komentáře. A nakonec jen podotku, děkujeme Evičko, že jsi, protože nám opravdu svými dary pomáháš na našich cestách životem, pomáháš nám pochopit a také někdy uchopit situace, se kterými si sami nevíme rady.... Takže díky moc z celého srdíčka Jana

***
Lenka Chleb

První setkání s Evou bylo 4.4.2019 není náhoda(neexistují), že mě 4 provází celým životem ;) . Jsem nesmírně vděčná Martinovi, že mě s Evou seznámil. Měla jsem za sebou hodně těžké období. Z počátku jsem váhala, nevěřila si a bála se cesty. Eva mě držela na cestě a pomáhala se z toho nejhoršího dostat. 24.4. přišla další osobní konzultace. Má víra a přesvědčení, že to zvládnu sílila. Obavy byly stále, ale už né tak silné. Poté jsme vedly telefonické konzultace. Za tři měsíce jsme společně ušly obrovský kus cesty. Poznala jsem vlastní hodnotu, cíle, pochopení, uchopení života a hlavně vím, proč se to vše děje a mohu s tím pracovat a ne bojovat tak jak jsem to dělala. Nyní jsem se poprvé a né naposled zúčastnila semináře Andělské léčení. Obávala jsem se jestli budu přijatá, jak mě budou brát, ale úplně zbytečně. Potkala jsem se s úžasnou skupinou lidí. Cítila jsem se jako doma. Celý pobyt měl neskutečně silné energie, emoce, naplnění láskou, mírem, klidem a světlem. Probíhaly meditace, relaxace, sezení, večerní setkání. Užili jsme kopec legrace, poznání, uvědomění, víry a hlavně jsme na to nebyli sami. Neskutečně mě tento seminář posunul dál a dodal mnoho energie, sebedůvěry, uvolnění. Odboural mi mnoho strachů, předsudků. Nedá se slovy popsat ta nádhera. Evě patří veliké díky! Vážím si všeho, co mi bylo dáno

***

Jana Zemaníková

Před 4 lety mě intuice přivedla ke Evě. První konzultace byl úžasný zážitek,pak následovaly další. Díky Evě jsem se začala vnitřně uzdravovat,a poznávat sama sebe. V záři jsem se zúčastnila se sestrou semináře,který pořádala. Jelikož jsem jí už chvíli znala tak jsem věděla,že to bude velice příjemné a srdeční setkání.Víkend byl ještě lepší než jsem si dokázala představit.Poznali jsme se sestrou spoustu úžasných lidiček,se kterými jsme se cítili báječně a doufám a moc se těším, že se ještě na seminářích potkáme a třeba poznáme další nový lidičky.Pod vedením Evy jsme prožili úžasný víkend plný pozitivních energíí. Tak uvolněně a harmonizovaně jsem se ještě necítila,ta euforie se nedá ani popsat slovy.Posunulo mě to v životě dál, a díky Evě můj život a moje já dostalo jiný rozměr.Všem který váhají, vřele doporučuji ať už to jsou služby nebo semináře které pořádá.Je úžasná.....Evičko jsem moc vděčná, že jsem tě mohla poznat,děkuji že jsi a co děláš, moje dušička tancuje a jása radostí to ani nejde popsat slovy.Ze srdíčka ti moc DĚKUJI.

***
Daniela Sedorova

O Eve som sa dozvedela od svojej sestry, ktorá žije v Čechách a bola úplne unesená už po prvej konzultácii. Ja som absolvovala niekoľko konzultácii cez Skype a nič podobné som predtým nezažila. Eva je úžasná a pomohla mi pochopiť kým som a kam smerujem, vďaka čomu konečne žijem šťastný a láskou naplnený život. Vždy som cítila, že sa s ňou chcem stretnúť osobne a tak sme sa v septembri spolu so sestrou prihlásili na Prožitkový víkend s témou Sebaláska. Neodradilo ma ani 700 km, ktoré som musela precestovať, pretože som už vopred vedela že ma čaká fantastický zážitok. Spoznala som plno úžasných ľudí a boli sme naozaj super parta. Opäť ma to dostalo na novú úroveň a musím povedať, že už dlhé roky som nevidela svoju sestru takú uvoľnenú a šťastnú. Doma ju pohltili povinnosti, rodina, práca a starosti no počas tohto víkendu začala opäť žiariť ako slnko. Hneď sme sa prihlásili na ďalší Prožitkový víkend a veľmi sa tešíme na stretnutie s Evou a fantastickými ľuďmi.
 Ďakujeme za všetko čo pre nás robíš "Brzdy z Trutnova"


***
Svatava NM

Díky Evě jsem poznala svou cenu.
Znám ji 9měsíců...v lednu zasela semínko důvěry (1.konzultace=odhalení minulosti, díky které nefunguje současnost), poté nastala občasná kontrola (konzultace=zda se to lepší a proč nejsem stále spokojená). Dostala jsem pozvánku na seminář -téma Sebeláska.
V září po 9 měsících se zrodil nový život=Já.....Jsem spokojená a srovnaná sama se sebou. Jako každé dítě musím se o něj starat a vychovat. Zůstávám s Evou v kontaktu, protože je úžasná průvodkyně.
Seminář mě posunul dál. Doporučuji všem kdo chce dojít k porozumění svého já, k pochopení proč se zrovna nám dějí takové věci.
Bude-li to reálné, ráda se zúčastním i dalších seminářů, jsou přínosem mě. Má spokojenost se odrazí do okolního světa partnerského, rodinného, pracovního, prostě všude.

***

Lea
V tomto školním roce dělám instinktivní rozhodnutí, mezi ně patřil i pobytový víkend. Seznámila jsem se nejen s velmi inspirativní Evou, ale i dalšími báječnými lidmi, kteří mně velmi mile přijali a brali mne takovou jaká jsem, se vším všudy. Mé nadšení provázeli další a další zážitky, nové poznatky a především poznávání sama sebe. Opět jsem začala na sobě více pracovat a otvírat se novému. Přivedlo mne to na cestu, která je pro mne velmi příjemná a přicházejí velmi pozitivní změny v mém životě. Za to vše moc díky všem. Velice se těším na další víkend a ...novinky...které mne potkají.
***

Iveta Bailová

osobní setkání s Evou jsem zažila v Luhačovicích. Něco mě tam táhlo a byla jsem hodně zvědavá, kdo že to vlastně je. Byla jsem velmi mile překvapena, vlastně vším, i lidmi co dorazili, i atmosférou, prostě vším. Nespěchala jsem ani domů. Bylo to zvláštní, neděje se mi to často. Na druhý seminář jsem se přihlásila okamžitě, jakmile jsem uviděla zmínku o něm. Bylo tam opět úžasně a vlastně vše vylíčili ti předchozí, Verunka, Martin, Jana, Lea a další. Uteklo to jako voda a už se těším na další, v září a snad i prosinec . Můžu všem vřele doporučit. EvaS je úžasný člověk a jen tak zlehýnka otvírá dveře. I když je to někdy pořádný fičák. Moc se na všechny těším, na ty co znám i na ty co teprve poznám. Děkuji Evi, že jsi, že jsi taková jaká jsi a že tě znám, a taktéž že jsi mi umožnila poznat i spoustu nových, úžasných lidiček . Díky.

***

Tato paní vložila svou energii a svůj čas do ručně psaných řádků. Vážím si toho a srdečně děkuji