Vaše zpětné reakce

Podělte se jak vám pomohla konzultace či nějaký seminář

Vážím si každé vaší reakce. Děkuji všem za důvěru, bez té by se zázraky nemohli dít.

Napsali jste:

Eva Nováková

S Xariskou jsem se propojila v roce 2013 poprvé na doporučení mojí kamarádky. Tehdy jsem byla v těžké životní situaci a díky jejím doporučením jsem vše zvládla lehčeji a hlavně úspěšně. Od té doby jsem se s ní párkrát propojila, když jsem potřebovala nasměrovat a nebo do něčeho nahlédnout. V roce 2019 jsem využila její nabídky, do hloubky zapracovat na úplné změně něčeho mého, co mě doprovázelo snad celý můj život. Asi tři měsíce jsme spolu intenzivně pracovali. Jak ona říká, držela mě na cestě mé proměny. Měla jsem v ní důvěru, ale přesto to co jsme udělali, v to jsem asi ani nedoufala. Vážně mohu doporučit Xarisku, její vhledy a její rozličný přístupy, které jsem za ty roky poznala vypovídají o jejích darech.. Vím, že díky ní se mně a mojí rodině proměnil život k lepšímu. A když jsem narazila na možnost napsat jí zde recenzi, tak jsem té možnosti využila. Děkuji Xarisko. (23.4.2020)

***

Milena

Děkuji, za proběhlé konzultace i semináře. Za skvělý přístup a pomoc. Nejsem spisovatel mnohdy neumím vyjádřit slovy co cítím. Ale s Xariskou cizím, že spolupráce je na správné cestě, někdy, se vídáme častěji, jindy méně často. Vždy mi,ale pomohla a ukázala možnost správného směru, s tím, že výběr a volba je vždy na nás. Někdy jsou to slova otázky, co mne posune. Jsem moc ráda, že Xarisku znám a všem ji mohu doporučit, má viď,vnímavost a je skvělá. Děkuji, mám tě ráda 😘🍀 (21.4.2020)

***

Martina

Xariska je pro mne čistou duší, skrze níž dovoluji promlouvat tu svou, když dokáži nevidět, neslyšet...
Má první konzultace v roce 2015 byla jak jinak než o mužích. Přesto jsme narazili na zákonitosti energií, neviditelného světa. O rok později mi začala docházet její sdělení, vlastně učení a já začala využívat i kurzu k vlastnímu seberozvoji.
Vzniklo přátelství, které nás svede vždy dohromady ve správný čas.
Poslední roky má duše přitahuje partnery, hluboko uvnitř vím, že správné, ušla jsem velký kus cesty, ale nakonec je vždy něco otočí. Díky Xarisce vím, že jdu zdárně ZLOMIT HRADBY, toho co stále v nás zůstává jako blok, který jsme vytunili tak, že ani pokrok duše a otevřeného srdce, vnitřní klid a mír to sám nezvládne. Xariska má DAR, být úžasný nástroj, který svými schopnostmi ťukne a já mohu zlomit svou hradbu a dojít vytouženého cíle, tedy cíle dílčího, neboť nic nekončí, jde se dál. Evičko děkuji 🤗💖 (13.04.2020)

***

Kristýna Kudelová
S Xariskou jsem se setkala na doporučení dvou kamarádek a velmi mi pomohla v osobním životě a přístupu nejen k okolí, ale i sobě samotné.
Z kraje jsem měla velkou nedůvěru. V běžném životě bych se podobnému člověku s problémy nikdy nesvěřila, ale Xariska mě svými trefnými odpověďmi na mé otázky brzy přesvědčila.
Věřím v nezměrnou sílu duše, proč by ji tedy někdo nemohl vidět? Jsem ráda, že jsem pomoc terapeutky vyhledala a ráda předávám její kontakt dál. Vřele doporučuji. Dne 08.04.2020

***

Jiřina

S Xariskou jsem se setkala dvakrát telefonicky, když jsem měla nějaké zdravotní a psychosomatické potíže, nikdy předtím jsme se neviděly. Musím říct, že její naladění na mou situaci bylo velmi přesné, dostalo se mi několika užitečných instrukcí, které využívám doteď (od té doby je už asi rok) a její pomoc byla opravdu nezanedbatelná. Velmi ji můžu doporučit. (29.03.2020)


***

Mirka Volejníková
Já jsem měla čest poprvé se setkat s Xariskou na semináři v listopadu, jela jsem tam tenkrát sama, úplně pro mě neznámé lidi, plná obav. Po prvním dnu jsem byla nadšená. Xariska je skvělý kouč, ale úžasná osůbka a lidičky na semináři jsem po prvním dnu brala jako svojí rodinu. Xariska mi hodně pomohla, kromě seminářů, vyhledávám její pomoc pomocí konzultací. Než jsem ji poznala, byla jsem troska, bez chuti do života, bez sebelásky. Naučila mě toho hodně, jak na sobě pracovat, jak si vážit sebe sama, jak postupně otvírat zamčené dveře a vyhnat kostlivce ze skříně. Dnes mohu napsat, že jsem jiný člověk, na svět i na sebe se již koukám jinýma očima a jsem jí za to nesmírně vděčná. Stala se mojí učitelkou, kamarádkou a já jsem nesmírně vděčná, že jsem měla čest ji poznat. Už se těším na další seminář a lidičky ze semináře, moc mi všichni chybíte. Xarisky semináře jsou úžasné, někdy je to hodně silné, jako třeba poslední seminář sebeláska, sebehodnota, ale stojí to za to. Xarisko, z celého srdce ti děkuji, že jsi tu pro nás.***Žaneta Kosztolányiová
S Xariskou jsem začala pracovat na sobě asi před 4 lety :-).. Je to jako kdybych před tím spala a když jsem s tebou začala pracovat, začala jsem se probouzet a tím si dovolovat do svého života pouštět cokoliv nového a mít z toho radost i když se mi to vždy nelíbilo, tak jsem chápala že život nás učí a je to tak správně... Začala jsem na sobě pracovat s radostí a mám svůj život ráda a jsem šťastná a vděčná :-)... Xariska navede, popostrčí a pomůže a za mě má hodně veliký smysl to co dělá a určitě se jí brzy zase ozvu, protože pořád je na čem pracovat :-) Děkuji :-) 🍀🍀🍀🍀🍀

***

Lee Ann
Práce na sobě samé je ve výsledku velmi zajímavá a když máte možnost spolupracovat s někým jako je Xariska, tak nakonec i velmi pozitivní a "jednoduchá", i když vytáhnete své "kostlivce" z hloubky svého nitra. Zhruba před rokem jsem začala s Xariskou spolupracovat. Tenkrát jsem myslela, že jsem přišla na zdroj a kořen svých, řekla bych problémů. Aaaale, jak jsem velmi brzy zjistila a pochopila, jde o postupné prohlubování se do svého nitra a odkrývání. Jsem moc ráda, že je mi s tím Xariska tolik nápomocná. To, že jezdím na semináře je to nej, co jsem mohla udělat. Více se dokaži soustředit, ponořit se do sebe, vnímat , co se kolem mne děje. A vím, že pokud není něco, jak má, Xariska přispěchá s pomocí a především radou. Na posledním semináři to pro mne bylo....no jak to říct, masakr motorovou pilou (a to nejsem stavěná na horory). A rozhodně jsem moc vděčná za vše, co se tam dělo. Úžasní lidičkové, kteří vás podrží, kteří, když jsem lepší, než plačka na pohřbech Vás neodsuzují a vlastně dokonale chápou, že to takhle jde lépe ven. Kteří vyslechnou, když s Xariskou přijdete na ten kořen , v mém případě velikého smutku a pár dalších věcí (to byl vážně hukot...), Vás ještě více podporují a prostě se společně cítíte jako super rodina a je vám s nimi úžasně dobře ba přímo nádherně. A hlavně cítím, že se mi otevírají nové obzory, hranice pomalu mizí a já se neskonale těším, co mne čeká. Vím, že je to teprve začátek a stále je potřeba na sobě pracovat, ale lidičkové, to co mne pak čeká....páni, to bude....Přeji Vám moc štěstí při hledání sebe sama a pokud budete potřebovat pomoc, radu, oporu a především velmi láskyplného človíčka, tak oslovte Xarisku a přidejte se k nám. Xarisko moc a moc ti děkuji

***

Veronika Kratochvílová
Měla jsem to štěstí poznat Xarisku v říjnu roku 2017 při mé první osobní konzultaci. Od té doby jsem s ní měla pár konzultací a když přišla možnost zúčastnit se i prožitkového semináře v Moravské Třebové, neváhala jsem a jela.
Seminář byl úžasný. Skvělá parta lidí, kteří se s vámi podělí o zážitky, zkušenosti a znalosti. Pro mě, jako nováčka v této oblasti, to bylo velice poučné a opojné. Potkat lidi, kteří jsou tak otevření a berou vás bez sebemenší pochybnosti jako samostatnou osobnost, identitu s názory, vlastnostmi a i nešvary. Kteří vás učí, mluví o věcech nevšedních a dělí se o vše, co znají. Přitom každý svým způsobem, svým pohledem a svým vnímáním. Víkend jsem si užila. Zkusila jsem si jak meditovat a dozvěděla jsem se spousty zajímavých věcí. Navíc jsem si přivezla domů báječnou náladu, která mě hned tak neopustila a vlastně přes drobné zádrhele ani neopouští. Až po semináři jsem si uvědomila, že jsem, i díky tomuto prožitku, pustila část strachů a obav, které jsem si životem nesla. Když nyní nad těmito řádky na víkend vzpomínám, uvědomuji si, jak si přijdu lehká, svobodnější. Každá vzpomínka vykouzlí úsměv na mé tváři.
Každý z nás účastníků semináře jsme zažili něco jiného a jedinečného. Ať šlo o velké transformace, otevření darů či jen drobný posun na naší cestě. Doufám, že se s vámi všemi zase setkám a budu se moci posunout, i díky vám, zase o nějaký ten krok dál.
Ráda se zúčastním každého dalšího semináře, který Xariska bude pořádat. I když už dnes vím, že v termínu toho příštího (zářijového) budu někde jinde. Věřím a díky Xarisce i tak trochu tuším, že i tam se posunu na cestě touto novou částí mého bytí dál. A snad se s vámi budu o své zážitky z této cesty moci podělit na dalších setkáních.
Pro ty, kteří ještě s Xariskou nikde nebyli a nebo váhají, zda jet, mám jen jedno: Jeďte! Stojí to za to.
Nedostanete návod na život, ale dostane se Vám toho nejlepšího průvodce, kterého jste mohli přát. Xariska Vám ukáže cesty a možnosti, které Vám život nabízí a dá Vám nové možnosti. Rozhodnutí, kterou z cest se vydáte je jen na Vás. Ať je to cesta rozkvetlou loukou a slunečným dnem, či nejtěžší výstup na vrchol světa v tom nejhorším počasí, který bolí. Ona Vás povede.
Jsem vděčná za to, že tě znám. Děkuji.

***
Martin
Byl jsem u Xarisky na prožitkovém víkendu a několika osobních konzultacích (je možné se na ní domluvit i na prožitkovém víkendu) a musím říct, že mě to vždy posunulo dále. Líbí se mi především to, že i když pracujeme všichni dohromady každý si jde zároveň svojí neopakovatelnou osobitou cestou. Prožitkový víkend byl kombinací meditací, osobních transformací, ale i skvělého setkání podobně naladěných lidí, pohody u kafíčka a ohně, povídání o zajímavých tématech. Mám dlouholeté zkušenosti s různými naukami a musím říct, že její metody a přístup je velmi propracovaný a dokáže vás skrze své jasnovidné dary, pokud jste rozhodnuti změnu udělat, výborně nasměrovat k dalšímu kroku na vaší cestě. Což je výborné pro lidi jako já, kteří nic moc ve skutečnosti nevnímají. Některé věci probíhali i skrytě a po víkendu jsem na sobě cítil pozitivní změny. V mém případě konkrétně odešli některé moje strachy a obavy a špatné nálady a již se nevrátili. Jiným lidem se otevřeli dokonce i nové schopnosti vnímání. Na další prožitkový víkend pojedu opět, tak se tam třeba potkáme. :)


***
Jana
Ráda bych se připojila svým komentářem k Martinovi, se kterým jsem se setkala právě na prožitkovém víkendu s Xariskou v Moravské Třebové, kterého jsme se zúčastnily s kamarádkou... Musím opravdu souhlasit, že se sešli bezva lidičky, byla fajn zábava a pod vedením Xarisky, myslím, každý popošel po té své cestičce poznání dál, někdo kousíček, jiný prošel opravdu obrovský kus cesty ,třeba i dokonce osobní transformací, ale myslím, že každopádně vše bylo velmi pozitivně naladěno, naplánováno, nachystáno..... Pracovali jsme i skupinově a bylo velice zajímavé poslechnout si vnímání jedné věci, jednoho prožitku, jednoho slova od více lidí, co člověk, jiný pocit, jiný názor, jiný představa... Pro mě jako pro člověka, který stojí na začátku všeho a jen "opatrně nahlíží" do toho "nového" to byl opravdu veliký zážitek a hlavně hluboký.... Popravdě jsem to vše musela zpracovat v sobě a vím, že se moc těším na další "pobyťák", kam se opět s kamarádkou chystáme, protože to bylo super..... Těším se, že i ta naše partička se znova sejde a věřím, že přibudou i další, třeba i Ti, kteří teď jen tak náhodou zabloudili na tyto naše komentáře. A nakonec jen podotku, děkujeme Xarisko, že jsi, protože nám opravdu svými dary pomáháš na našich cestách životem, pomáháš nám pochopit a také někdy uchopit situace, se kterými si sami nevíme rady.... Takže díky moc z celého srdíčka Jana

***
Lenka Chleb

První setkání s Xariskou bylo 4.4.2019 není náhoda(neexistují), že mě 4 provází celým životem ;) . Jsem nesmírně vděčná Martinovi, že mě s Xaristkou seznámil. Měla jsem za sebou hodně těžké období. Z počátku jsem váhala, nevěřila si a bála se cesty. Xariska mě držela na cestě a pomáhala se z toho nejhoršího dostat. 24.4. přišla další osobní konzultace. Má víra a přesvědčení, že to zvládnu sílila. Obavy byly stále, ale už né tak silné. Poté jsme vedly telefonické konzultace. Za tři měsíce jsme společně ušly obrovský kus cesty. Poznala jsem vlastní hodnotu, cíle, pochopení, uchopení života a hlavně vím, proč se to vše děje a mohu s tím pracovat a ne bojovat tak jak jsem to dělala. Nyní jsem se poprvé a né naposled zúčastnila semináře Andělské léčení. Obávala jsem se jestli budu přijatá, jak mě budou brát, ale úplně zbytečně. Potkala jsem se s úžasnou skupinou lidí. Cítila jsem se jako doma. Celý pobyt měl neskutečně silné energie, emoce, naplnění láskou, mírem, klidem a světlem. Probíhaly meditace, relaxace, sezení, večerní setkání. Užili jsme kopec legrace, poznání, uvědomění, víry a hlavně jsme na to nebyli sami. Neskutečně mě tento seminář posunul dál a dodal mnoho energie, sebedůvěry, uvolnění. Odboural mi mnoho strachů, předsudků. Nedá se slovy popsat ta nádhera. Xarisce patří veliké díky! Vážím si všeho, co mi bylo dáno

***

Jana Zemaníková

Před 4 lety mě intuice přivedla ke Xarisce. První konzultace byl úžasný zážitek, pak následovaly další.Díky Xarisce jsem se začala vnitřně uzdravovat, a poznávat sama sebe.V záři jsem se zúčastnila se sestrou semináře,který pořádala Xariska. Jelikož jsem jí už chvíli znala tak jsem věděla, že to bude velice příjemné a srdeční setkání.Víkend byl ještě lepší než jsem si dokázala představit.Poznali jsme se sestrou spoustu úžasných lidiček,se kterými jsme se cítili báječně a doufám a moc se těším, že se ještě na seminářích potkáme a třeba poznáme další nový lidičky.Pod vedením Xarisky jsme prožili úžasný víkend plný pozitivních energíí. Tak uvolněně a harmonizovaně jsem se ještě necítila,ta euforie se nedá ani popsat slovy.Posunulo mě to v životě dál, a díky Xariske můj život a moje já dostalo jiný rozměr.Všem který váhají, vřele doporučuji ať už to jsou služby Xarisky nebo semináře které pořádá.Je úžasná.....Xarisko jsem moc vděčná, že jsem tě mohla poznat,děkuji že jsi a co děláš, moje dušička tancuje a jása radostí to ani nejde popsat slovy.Ze srdíčka ti moc DĚKUJI.

***
Daniela Sedorova

O Xariske som sa dozvedela od svojej sestry, ktorá žije v Čechách a bola úplne unesená už po prvej konzultácii. Ja som absolvovala niekoľko konzultácii cez Skype a nič podobné som predtým nezažila. Xariska je úžasná a pomohla mi pochopiť kým som a kam smerujem, vďaka čomu konečne žijem šťastný a láskou naplnený život. Vždy som cítila, že sa s ňou chcem stretnúť osobne a tak sme sa v septembri spolu so sestrou prihlásili na Prožitkový víkend s témou Sebaláska. Neodradilo ma ani 700 km, ktoré som musela precestovať, pretože som už vopred vedela že ma čaká fantastický zážitok. Spoznala som plno úžasných ľudí a boli sme naozaj super parta. Opäť ma to dostalo na novú úroveň a musím povedať, že už dlhé roky som nevidela svoju sestru takú uvoľnenú a šťastnú. Doma ju pohltili povinnosti, rodina, práca a starosti no počas tohto víkendu začala opäť žiariť ako slnko. Hneď sme sa prihlásili na ďalší Prožitkový víkend a veľmi sa tešíme na stretnutie s Xariskou a fantastickými ľuďmi.
Xari Ďakujeme za všetko čo pre nás robíš "Brzdy z Trutnova"


***
Svatava NM

Díky Xarisce jsem poznala svou cenu.
Znám ji 9měsíců...v lednu zasela semínko důvěry (1.konzultace=odhalení minulosti, díky které nefunguje současnost), poté nastala občasná kontrola (konzultace=zda se to lepší a proč nejsem stále spokojená). Dostala jsem pozvánku na seminář -téma Sebeláska.
V září po 9 měsících se zrodil nový život=Já.....Jsem spokojená a srovnaná sama se sebou. Jako každé dítě musím se o něj starat a vychovat. Zůstávám s Xariskou v kontaktu, protože je úžasná průvodkyně.
Seminář mě posunul dál. Doporučuji všem kdo chce dojít k porozumění svého já, k pochopení proč se zrovna nám dějí takové věci.
Bude-li to reálné, ráda se zúčastním i dalších seminářů, jsou přínosem mě. Má spokojenost se odrazí do okolního světa partnerského, rodinného, pracovního, prostě všude.

***

Lea
V tomto školním roce dělám instinktivní rozhodnutí, mezi ně patřil i pobytový víkend. Seznámila jsem se nejen s velmi inspirativní Xariskou, ale i dalšími báječnými lidmi, kteří mně velmi mile přijali a brali mne takovou jaká jsem, se vším všudy. Mé nadšení provázeli další a další zážitky, nové poznatky a především poznávání sama sebe. Opět jsem začala na sobě více pracovat a otvírat se novému. Přivedlo mne to na cestu, která je pro mne velmi příjemná a přicházejí velmi pozitivní změny v mém životě. Za to vše moc díky všem. Velice se těším na další víkend a ...novinky...které mne potkají.
***

Iveta Bailová

osobní setkání s Xariskou jsem zažila v Luhačovicích. Něco mě tam táhlo a byla jsem hodně zvědavá, kdo že to vlastně je. Byla jsem velmi mile překvapena, vlastně vším, i lidmi co dorazili, i atmosférou, prostě vším. Nespěchala jsem ani domů. Bylo to zvláštní, neděje se mi to často. Na druhý seminář jsem se přihlásila okamžitě, jakmile jsem uviděla zmínku o něm. Bylo tam opět úžasně a vlastně vše vylíčili ti předchozí, Verunka, Martin, Jana, Lea a další. Uteklo to jako voda a už se těším na další, v září a snad i prosinec . Můžu všem vřele doporučit. Xariska je úžasný člověk a jen tak zlehýnka otvírá dveře. I když je to někdy pořádný fičák. Moc se na všechny těším, na ty co znám i na ty co teprve poznám. Děkuji Xari, že jsi, že jsi taková jaká jsi a že tě znám, a taktéž že jsi mi umožnila poznat i spoustu nových, úžasných lidiček . Díky.

***

Přišlo mi poštou ...
Přišlo mi poštou ...

Tato paní vložila svou energii a svůj čas do ručně psaných řádků. Vážím si toho a srdečně děkuji