Kdo jsem

Jsem někdo, kdo se učil se svými dary už od mala. Vidím to co jiní ne, už asi od narození. Každopádně moje první uvědomění, že to nevidí ostatní bylo někdy v pubertě, kdy jsem díky tomu poznala veliké výšiny mého ega. Znala jsem například blízkou budoucnost a tak jsem se s tím chlubila, pyšnila se tím co znám, vím a vidím. To co jsem nechápala, s tím mi pomohla maminka, která už tenkrát slyšela a odpovědi jí chodili, takže mi byla mou první oporou na mé cestě. Tyto mé dary máme v rodu po generace.

Od mých 18 ti let podnikám a to v různorodých oborech. Každý obor mě naučil něco jiného ať už to bylo o vedení velkých podniků přes pochopení co znamená v České republice právo, až to, kam sahá naše vůle jako jedince a co je to vůle mas či států...

Mám za sebou mnoho různorodých škol a seminářů. Od učení se psychologie člověka v zahraničí, přes různé kurzy které mě učili o těle člověka, kurzy o duši a neuchopitelné nauky, nikdy jsem se ale nenechala někým do něčeho zasvětit, vždy jsem ctila mou individualitu a mou velikou výhrou bylo asi to, že od mala naslouchám mé průvodce. Ne vždy jsem je poslouchala, ale dokázala jsem je slyšet a vidět, díky tomu jsem zůstala svá ...

Vše mě vytvarovalo do dnešní podoby. JSEM BEZČASÁ a BEZPROSTORU. Jestli mě někdy poznáte blíže, pak pochopíte jak je myšleno bezčasu a bezprostoru :-)

Mám sestru, která své dary využívá i pro tvorbu nádherných magických svíček a maminku, která pracuje úplně jinak, ale ve stejném oboru jako já.

To kdo jsem, nejde popsat, kdo mě pozná blíže, najde svůj pohled na to kdo jsem. Popsat mohu jen zrníčko z toho, co mě tvarovalo do dnešního JÁ. A tak snad jsem nějaké to zrníčko uchopila pro nějakou představu.

Jsem ta co dokáže nahlédnou do každé situace, jsem ta co dokáže zjistit proč, co a jak. Skrze mé schopnosti vám mohu být nápomocna zkvalitnit vaše životy.
Mým přáním je, aby každý jedinec našel cestu sám k sobě, aby se propojil se svým vlastním zdrojem.
Pokud řešíte něco ve svém životě, jsem tu, abych vám pomohla najít nejvhodnější cestu řešení. Pokud se točíte v kruzích, ráda vám ukážu, jak z těch bludných kruhů ven. Pokud jen potřebujete popostrčit, ráda vám zodpovím vaše dotazy, a jste li připraveni, pomohu vám se propojit se svým vlastním Já.
Každý člověk je jedinečný, proč se tolik lidí snaží žít dle všeobecných nauk, a tím zapomíná na svou jedinečnost? Protože je to často jen začátek cesty, možná je to jen pohodlnost, být jako ostatní, nevynikat svou jedinečností.
Uchopte své jedinečné já a staňte se strůjci svých životů.
Nelze přeskakovat, všechno má svou posloupnost. Ale každého cesta by měla směřovat skrze své srdce,  skrze sebepoznání  a vlastní zdroj.
Miluji svou práci, je to mé poslání, má radost.
Skrze mé dary pomáhám lidem od roku 1995. Třeba dnes mohu pomoci vám.

Miluji vás všechny ať jste kdokoli a miluji život se všemi svými barvami. To jsem já v jedné větě. 

Chcete mě kontaktovat?