Čakrový systém a jeho rozbor

Letní akce na podrobný rozbor vašeho čakrového systému. 

Poslední práce mi ukazují, že je zapotřebí znát jak na tom lidi jsou se svým čakrovým systémem a z toho důvodu jsem se rozhodla pro tuto finančně zvýhodněnou nabídku.  Běžná cena u mě je 800 Kč

Akce je platná od 6.6.-21.8.2021

Mnozí lidé znají 7 základních čaker, ale jak se dostáváme s celou planetou a se vším co na ní je do vyšších energií, tak se nám hlásí o zvědomování další čakry. Jen u málo koho vnímám 7 základních čaker, bývají to lidi, kteří svůj základní čakrový systém mají v dost zanedbaném stavu. Většina už má zvědomělých 12 čaker, já mám pocit, že těch 12 čaker je dnes základ pro všechny uvědomělé lidi, kteří si zvědomují, že život není jen hmota. Je to nový základní čakrový systém, který přichází do podvědomí lidstva. No a u mnohých je to ještě více. Nejvíce jsem měla paní s 25-ti aktivními čakrami.
Občas se mi dnes objevují u lidí čakry, které jsou zástupné, tyto čakry se aktivují, když některá hlavní nefunguje, po nápravě mizí. Ale také jsem již viděla čakry, které jsou jakoby byli v momentální nabídce. Například jsem viděla čakru, která byla jen na nějaký čas, čekala zda dotyčný využije potenciál, pak by tato čakra byla stále aktivní a plnila svou funkci, pokud by ale tento potenciál nevyužil, čakra by za nějaký čas se stáhla. Škoda nevyužít možnosti, které se nám dostávají, co říkáte? A stačí jen vědět jak na tom právě dnes já osobně jsem. 

Čakry jsou energetické víry v těle každého člověka. Můžeme si je představit jako větrníky, které pohání různé druhy energií. Jimi proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla. A proto stres, utrpení, umělá magnetická pole, dramatický životní styl, bolest aj., které jsme prožili mohou blokovat jejich tok a naše životní energie jimi nemůže dostatečně proudit. Z tohoto důvodu vznikají různé bolesti a trápení, brání i v otevření psychickým schopnostem aj. Proto se čakry pročišťují a harmonizují aby jejich energie správně proudila.

Je to velmi mocný energetický systém, který můžeme využívat jak ve svém každodenním, tak i v duchovním životě.

Hlavním účelem těchto rozšířených čaker je umožnění individuálního naladění svého vnitřního já s galaktickým společenstvím, které obklopuje a podporuje naší Zemi v jeho vývoji.

******************************

  1. Rozbor čakrového systému za cenu 188 Kč   -   zde podrobně rozeberu vše co jsem ve svém hledu zjistila a doporučím ve stručnosti jak s danými čakry pracovat, co dělat k jejich harmonizaci.
  2. Rozbor + harmonizace čaker za 288 Kč        -    zde podrobně rozeberu vše co jsem ve svém hledu zjistila a doporučím ve stručnosti jak s danými čakry pracovat. Zároveň zpracuji vše co budu moci udělat, vyladím, zharmonizuji a nebo dle individuální potřeby nastartuji, pozměním. Ne všechno, ale mohu dělat za vás. Takže vše co nebudu moci udělat já, rozeberu důvod a poradím co s tím máte dělat vy. 

    Rozbor dělám za pomoci mích vhledů. Datum narození a jméno je pomůckou se na vás naladit.  Takže rozbor je z momentálního stavu vašeho energetického systému.
    Možné platit na České konto, nebo z eurozóny na konto devizové. 

Máte-li zájem o podrobný rozbor vašeho čakrového systému, pak se stačí jen přihlásit skrze formulář níže a já vám odešlu podrobné informace k platbě a termínu zhotovení. 
S láskou a úctou EvaS