Akce rok 2022

Stačí jeden klik na Vámi zvolenou akci a otevře se Vám celá nabídka

Přeji všem klidný a láskyplný čas v této neklidné době. 


Letošní seminář pravděpodobně nebude a nebo se uskuteční pouze jeden a ještě nevím kdy.  Snažím se do předu moc neřešit, protože  je důležité stahovat se do přítomného okamžiku a to i pro mě. Vlastně pro mě zvlášť, protože díky mému vidění skrze čas mám tendenci předbíhat, je to mé téma :-D 
Důvod je, že mě prostě chodí, že mnohem důležitější je individuální práce než se setkávat. Sice mi setkávání chybí, ale vím, že se vyplatí naslouchat mé duši, co mi říká, jak mě vede a to i ve sféře pracovní. Ego by moc chtělo seminář, ale má duše mě prostě vede jinak. 

Takže zaměřte se na svůj život!!!
Naučte se žít naplno, to je to, co je důležité. Návrat k opravdovému životu. Lidstvo zapomnělo co znamená žít a tak se to potřebuje znova naučit. 

Semináře sice teď nebudou a nevím zda někdy zase najedu na pravidelnost, ale skrze  konzultace na dálku jsem tady pro vás. A velice zřídka, zato myslím že o to důležitější budou mé články na blogu. Tyto články nejsou jak tomu bývalo dříve psané pro dlouhý čas, jsou to momentální věci, které  volají po odkrytí a které vám mají pomoci v přítomném dění. 
Nu a kdo ví co bude dál :-D   
Vaše EvaS 

Přečtěte si jako první, co je nového

Zpět na semináře, akce